© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©

הגישה הטיפולית לפני הטיפול המערבי

חיזוק הגוף

הטיפלים הכימותרפיים מורכבים ברובם מרעלים, ומטרתם כמובן היא תקיפה וחיסול של תאי סרטן משגשגים. חולים רבים לצערנו, מוצאים עצמם לא אחת במצבים מסכני חיים, כאשר מנסה גופם להתמודד עם נזקי הכימותרפיה. בין אם מדובר במצבים רפואיים משמעותיים כמו ירידה בספירות דם, ובין אם בסימפטומים הפוגעים באיכות החיים כמו תשישות ועייפות, דעו כי לרפואה הטבעית יש דרך לעזור לכם.

חיזוק הגוף לפני ניתוח

תשישות היא התלונה השכיחה ביותר של חולי סרטן שמטופלים בתרופות כימותרפיות. צמחי מרפא, טיפול בדיקור סיני ורפלקסולוגיה יכולים להשיב את האנרגיה שאבדה, לרומם את החולה נפשית ופיזית, ולתת לו הקלה משמעותית בסימפטום שלצערינו לא פוסח על אף פוגש סרטן שעובר טיפולים. 

חיזוק הגוף לפני כימותרפיה

תרופות מסוימות מגרות את דופן רירית הקיבה, דבר היוצר בחילות והקאות קשות. הקאות היא תופעת לוואי מסוכנת לחולה סרטן ויש לטפל בה במהרה. לעיתים נוכל לראות גם שלשול, פיסורה וטחורים. פעמים רבות אלה הדברים ה"קטנים" שיהפכו את חייו של המתמודד עם סרטן לקשים עד בלתי נסבלים. ניתן להקל על כל הבעיות הללו באמצעים טבעיים, מבלי להעמיס על הגוף תרופות כימיות נוספות.

חיזוק הגוף לפני הקרנות

מצב המכונה CIPN - נוירופתיה סנסורית והוא נפוץ ביותר אצל חולי סרטן. מתבטא בהפרעות תחושתיות, נימול עקצוץ שריפה, ועד כאב עד כדי פגיעה בתפקוד, ובעיקר בכפות הרגליים והשוקיים. הטיפול בדיקור וצמחי מרפא, ושיטות טיפולי מגע כמו רפלקסולוגיה נותנים הקלה כמעט מיידית למצב זה.  

נמצאים בשלב שלפני הטיפול המערבי?

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now