להתייעצות טלפונית ראשונית: 072-3923572
LOGO FULL TRANSPARENT.png

טיפול טבעי בסרטן השד

בכל שלב בו את נמצאת מבחינת המחלה או הטיפול, דעי כי הטיפול המשלים יכול לסייע  לך להתמודד עם תופעות הלוואי, לעזור בצמצום הסיכוי להישנותה או  להתפשטותה. 

בראייה הטבעית וההוליסטית, השד נחשב לחלק בלתי נפרד מהפעילות ההורמונלית של האישה. הטיפול הטבעי מתרכז בסיבות שהביאו לכך שהסרטן הופיע, ומה הייתה הסביבה התוך גופית שאפשרה את התפתחות הגידול. מכאן, שטיפול טבעי בסרטן השד יתמקד פעם אחת במניעה וצמצום של תופעות לוואי של הכימותרפיה, ופעם שנייה במניעת הישנות של הסרטן. 

במה יסייע לך טיפול משלים בסרטן השד?

הטיפול הקונבציאלי  (ניתוחים, הקרנות, כימותרפיה) מתמקד במלחמה בגידול עצמו,

והטיפול הטבעי מתמקד ברקמות הבריאות.

בעוד שהרפואה הקונבנציונאלית מתמקדת במחלה, הטיפול המשלים מתמקד בך.

קצת עליי....
DSC_0217.JPG

אני סער שדה, מרצה ומטפל כבר 13 שנים, בצמחי מרפא, נטורופתיה ורפואה סינית. ההתאהבות בטיפול ובמגע עם האנשים סללה את הדרך להמשך לימודים אקדמאיים בחינוך ופסיכולוגיה, גם מעבר לים. אחת ההכשרות היותר משמעותיות שלקחתי בהן חלק, הינה התמחות בת חודשיים בסין ברפואה סינית פנימית בצמחי מרפא. בעקבות ובזכות הכשרה זו, אני כיום מטפל בגישה שהיא ייחודית בישראל, באופן עדין ובטוח במיוחד, בשיטת עבודה אבחנתית ומדוייקת, ביעילות ועם תוצאות מדהימות. אני מרצה למקצועות הנטורופתיה והרפואה הסינית במספר מכללות ב-5 השנים האחרונות, ואני רואה בזו זכות גדולה להכשיר את הדורות הבאים של מטפלים ומטפלות ברפואה שלמה זו.
 בישראל, סרטן שד היא מגיפה של ממש. בחזון שלי, כל אישה תגיע לטיפול טבעי, עם רגע גילוי המחלה. טיפול אשר ילווה ויתמוך בה במסע הריפוי אותו היא עוברת. זו שליחות וזכות עבורי לעזור לנשים בכל הגילאים הניצבות בפני אתגר ההחלמה מסרטן השד.

מה נעשה בטיפול?

ראשית, ניפגש לפגישת ייעוץ, בה נעשה סדר. בפגישה אבדוק איתך מה באמת מתאים לך, לפי סקירת ההיסטוריה הרפואית שלך והפרוטוקול הטיפולי של המחלה. נערוך תשאול מפורט ואבחון ייחודי ע"י דופק ולשון. לאחר מכן, אבנה לך תוכנית טיפול, הכוללת:

  • טיפולי רפלקסולוגיה, דיקור סיני, טווינא

  • נתאים פורמולות צמחי מרפא ותוספי תזונה, שמנים ותמציות ייחודיות

  • נבנה יחד תפריט תזונתי המתאים לשלב בו את נמצאת (בדגש על חיזוק המערכת החיסונית שלך, הזנה אופטימלית, שתשיב לך את הכוח והעוצמה שאת זקוקה לו מאוד בתקופה הזו).

  • נשלב כמובן שיחות ומרחב ריפוי המציע הירגעות והרפייה.

 

אני מאמין כי כל אישה המתמודדת עם סרטן שד ובכלל, זקוקה לטיפולים אלה. הטיפולים, בטוחים מאוד בשילוב עם הרפואה הקונבנציונאלית, ויעילים הן באפקט האנטי סרטני שלהם, והן בשמירה על הגוף הבריא וחיזוקו, שמירה על נפש בריאה, אופטימית ושמחה.

טיפול בסרטן השד.jpeg
המלצות מטופלות

לא קל לטפל בחולי סרטן, ולמצוא את המטפל הנכון, בעל ידע ויכולת ריפוי ונתינה עצומים. זו פשוט מתנה.

אני ממליצה לכל חולה סרטן, להיעזר ברפואה טבעית לחיזוק הגוף. בזכות סער, זכיתי בחיים חדשים.

עדי, בת חפר

האיכפתיות של סער והרוגע שהוא משרה סביבו, עזרו לי להקליל את הבשורה המרה. הבנתי שזה לא סוף העולם. לא חייבים להרגיש רע, יש פתרונות טבעיים והם מדהימים!

לינדה, תל אביב

מי שלא עברה את זה, לא תבין כמה חשובה התמיכה וההכלה הזו. כמה חשוב לעטוף את עצמך במטפלים מקצועיים שמבינים בדיוק את מהלך המחלה. אני כבר שנתיים אחרי, נקייה מסרטן, בריאה ומאושרת, כפי שראיתי בדמיוני, פעם אחר פעם, אפילו ברגעים הקשים. לסער היה חלק עצום בהחלמה שלי, ואנחנו נפגשים לטיפולים עד היום. אני מברכת אותו וממליצה בכל הזדמנות

ליאת, נס ציונה

צרי קשר בטלפון 072-3923572