© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©

הגישה הטיפולית

טיפול משלים ואינטגרטיבי בסרטן

אחרי הטיפול המערבי

מניעת הישנות הסרטן

מבריאי סרטן חרדים מהיום שהמחלה תחזור חלילה. הם משקיעים אנרגיות רבות בחיפוש אחר חומרים טרנדים כאלו ואחרים, שנראים להם מבטיחים. בקליניקה אנחנו עושים סדר, ובהתאם לסוג הסרטן ממנו סבלת, ובהתאם לאדם שאתה, ולמה שנוח ומתאים לך אנו מחליטים את התוספים, הצמחים והתזונה הטובה לך ביותר, כדי למנוע הישנות של המחלה, ולשמר את גופך חזק ובריא.

תוך כדי הטיפול המערבי

טיפול בתופעות הלוואי

הטיפולים הכימותרפיים מורכבים ברובם מרעלים, ומטרתם כמובן היא תקיפה וחיסול של תאי סרטן משגשגים. חולים רבים לצערינו, מוצאים עצמם לא אחת במצבים מסכני חיים, כאשר מנסה גופם להתמודד עם נזקי הכימותרפיה. בין אם מדובר במצבים רפואיים משמעותיים כמו ירידה בספירות דם, ובין אם בסימפטומים הפוגעים באיכות החיים כמו תשישות ועייפות, דעו כי לרפואה הטבעית יש דרך לעזור לכם.

הפרוצדורות הרפואיות הלא פשוטות שנילוות לטיפול בסרטן, עלולות להיות בעלות אפקט ארוך טווח על פוגש הסרטן. חשוב להכיר את מגוון הניתוחים, התרופות הכימותרפיות, הביולוגיות וההורמונליות כדי להבין לעומק את השפעתן על גופו של החולה, וכך להתאים לו את הטיפול הטוב ביותר, שיעצים את האפקט של התרופות, ובו בזמן יקטין משמעותית את תופעות הלוואי שלהן.

לפני הטיפול המערבי

חיזוק הגוף

טיפול מותאם לכל שלבי ההחלמה

טיפול משולב ואינטגרטיבי בחולים אונקולוגים

הגישה הטיפולית

את התמחותי באונקולוגיה סינית עשיתי בהכשרה מטעם היחידה לרפואה אינטגרטיבית של ביה"ח בלינסון, דוידוף לחולי סרטן. אין מספיק מילים בפי כדי לתאר את החשיבות של טיפול טבעי תומך בזמן הלוחמה במחלת הסרטן שמנהלים הרופאים האונקולוגים דרך כימותרפיה, הקרנות וניתוחים מצילי חיים.

לצערינו מלחמה זו גובה מחיר כבד מנשוא מהגוף האנושי והשפעות הקצרות והארוכות טווח הן עצומות. הטיפול בצמחי המרפא, בדיקור, בתזונה ובתוספים הוא פעם אחת אנטי סרטני ופעם שנייה מטפל בתופעות לוואי של הטיפול הרעיל בכימותרפיה. ההבדלים הן בהתמודדות עם המחלה, והן בפיתוח החוזקות של הגוף ושיקומו בין מטופלים אונקולוגיים שבחרו לשלב רפואה טבעית לבין כאלו שלא, הם תהומיים.

האם הטיפול הטבעי תומך בפוגשי סרטן מגובה במחקר? חד משמעית כן, הוכחה יעילותו במאות מחקרים.

האם הטיפול הוא בטוח עבורי? בכל מחקר רציני הקשור לבריאות, הדבר הראשון שנבדק הוא בטיחות. בידיים מיומנות ומקצועיות, הטיפול הטבעי הוא נטול תופעות לוואי, לא מזיק ולא מתנגש עם הטיפול הקונבנציונאלי. 

האם ישנה תפיסה מגובשת ברפואה הסינית בטיפול בסרטן? המחלה המוכרת כסרטן של היום קיימת ומתועדת כבר אלפי שנים בספרות הסינית הרפואית, ומתוארים שם פרוטוקולי טיפול.

כיום אנו מטפלים לרוב באנשים שעוברים טיפולים ופרוצדורות נוגדות סרטן מה שהופך את הטיפול למאתגר ומורכב במיוחד גם בעבור המטפל, ולכן חשוב לגשת למטפל המתמחה בתחום זה. הרפואה הטבעית תומכת גם כן בחולה הפליאטבי, זה שלצערינו לא הולך לכיוון ריפוי. גם כאן  הטיפול המשלים הוא חשוב, בהיבטים של הקלה על סבל, שיפור איכות החיים, חיזוק הגוף והארכת החיים. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now