טיפול מדויק בצמחי מרפא, באמצעות אבחנת לשון

לשיפור ההרגשה מיד עם הנטילה 

סובל ממחלה כרונית? בטן מציקה, סוכר גבוה, בעיות ריכוז, מערכת חיסון חלשה, חילוף חומרים איטי.

מרגיש עייפות? חש כאב? עצבנות או חרדה?

הרופאים נותנים לך תשובות חלקיות, אם בכלל, ואתה מרגיש שלא יורדים לשורש הבעיה?

**האם ידעת שהלשון משקפת את מצבך הרפואי באופן מדויק?**

כל מטפל שחש כי ישנם אתגרים בקליניקה שלו, שאין לו את הכלים להתמודד איתם, יכול להפיק ערך רב מפגישת ליווי מקצועי. האתגרים יכולים להיות מקצועיים; הדרך להגיע לאבחנה מדוייקת ולהתאים את הטיפול הנכון, וכן אתגרים הקשורים ביחסי מטפל-מטופל; שאלות אתיות, כספים, גבולות ועוד. 

אבחנת לשון היא אומנות עתיקה שפותחה לפני אלפי שנים בסין. זוהי למעשה שיטת אבחון אמינה להבנה של דינאמיקת המחלה והמקור שלה.

ברפואה סינית, לא מדברים על מחלות כפי שהן מוגדרות ברפואה המערבית. כלומר הלשון לא מראה אם יש לך "סכרת", או אם אתה סובל מ"דיכאון". עם זאת, אפשר לטפל בסיבות השונות שגורמות להופעת סימפטומים, וכך להעניק לאדם תחושה של בריאות טובה, ולהקל כמעט בכל מצב רפואי.

בין אם מדובר במצב קצר טווח, כמו שפעת, או מחלה כרונית המחייבת שימוש אינטנסיבי בתרופות, כמו סרטן, הכל נראה בלשון של האדם. שילוב של תלונות המטופל, יחד עם צילום הלשון שלו, אומר המון למטפל, ובפענוח שלהם ניתן לתפור למידותיו של המטופל טיפול מדויק בצמחי מרפא.

הטיפול

בסין העתיקה השתמשו במשך אלפי שנים בצמחי מרפא על מנת לרפא מחלות, ולהקל על הרגשתו של האדם בשלל מצבים רפואיים. הידע הסיני על צמחים וחומרים שניתן לעשות בהם שימוש לצורך ריפוי הוא אדיר. הלשון היא הדרך הטובה ביותר לקבוע אילו צמחים מתאימים למטופל ולמצב בו הוא נמצא, ומאילו צמחים עדיף להימנע.

היתרונות של שימוש בצמחי מרפא

אין תופעות לוואי או רעילות

בטוח לחלוטין לשימוש בכל גיל

נושא כשרות

מאושר ע"י משרד הבריאות

הייחודיות של אבחנת לשון

יכול להיות שהייתה לך התנסות בנטילה של צמחי מרפא בעבר, או בויטמין כזה או אחר שהבטיחו לך שאם תיטול אותו, מצבך הרפואי ישתפר פלאים. אמנם חומרים טבעיים רבים יכולים להיות מצוינים לאדם, אך אפילו אם הם נחקרו באופן מדעי, הסיכוי שיחוללו שיפור משמעותי במצבו הרפואי של המטופל הספציפי הוא דיי נמוך, והסיבה היא בד"כ: חוסר בהתאמה אישית. הטיפול היעיל ביותר, בעל סיכויי הצלחה הגבוהים ביותר, הוא טיפול אישי.

- לגילה נטילה של כורכום עזרה מאוד לכאבי ברכיים, לבעלה הכורכום לא סייע כלל.

- ליוסי נטילה של ספירולינה הגבירה מאוד את האנרגיה, לדויד היא גרמה לכאבי ראש.

- מירית נטלה סרפד וזה עזר לה לדלקת בשתן, לנטע עלי סרפד עשו לא טוב לבטן.

למה אני צריך טיפול מותאם אישית?

טיפול זמין ויעיל- בלי לצאת מהבית. נטילה עצמאית של הפורמולה על בסיס יומיומי.

חיסכון בזמן- רבים נמנעים מלהגיע למטפל לצורך טיפולים מותאמים אישית, מפאת חוסר פניות וזמן.

לא יוצר התמכרות- ההמלצה היא ליטול פורמולת צמחי מרפא בין 3 חודשים לחצי שנה. אין זה אומר שתצטרך ליטול צמחים כל החיים. לרוב, השאיפה היא להביא את אברי הגוף לאיזון עצמאי.

טיפול חסכוני- משלמים רק על הצמחים. בלי פגישות ייעוץ יקרות, או ביקורים שבועיים אצל המטפל. לא עוד רכישה של מוצרי מדף שונים בעלויות של אלפי שקלים. הפתרון לכל הבעיות בבקבוק אחד בלבד.

לצמחי המרפא, כשהם מותאמים לכם בצורה מדויקת, יש אפקט חיובי מצטבר על כל מערכות הגוף, וככל שתיטלו יותר זמן מהם, ובאופן רציף, תשיגו בריאות טובה יותר, ותוכלו להגיע לאיזון. דמיינו עצמכם, מרגישים חיוניים, ערניים ורגועים. לא מדובר בשיקוי קסם, או תוסף טרנדי כזה או אחר. זוהי כוחה של רפואת הצמחים, כאשר משתמשים בה בצורה מקצועית. מגיע לכם להיות מטופלים בצורה מקצוענית ואישית.

איך זה עובד?

כל שצריך לעשות, הוא לתת לי רקע לגבי מצבך הרפואי, במה אתה מבקש לטפל, ולשלוח תמונת לשון ע"פ ההנחיות.

הנחיות לצילום הלשון

אין צורך לצלם את כל הפנים. רק אזור חלל הפה והשפתיים

יש לצלם את הלשון בתאורה טבעית (אור יום)

הקפד שהלשון תהיה רפויה, ולא מתוחה בחוזקה, אך שניתן יהיה לראות את בסיס הלשון.

הקפד לא לאכול שעתיים לפני הצילום, ולא לשתות קפה או תה. רק מים/סודה.

עדיף לשלוח סרטון קצר שלך מוציא את הלשון באיטיות, או מספר תמונות.

 

את התמונות/סרטונים שלח לי לוואצאפ 054-2290055. לחץ על הכפתור --->

 

כעת, אני אפענח את הלשון, וארשום עבורך מרשם צמחי מותאם אישית, שעל פיו ייצרו עבורך פורמולה בבית מרקחת מורשה.

איך הפורמולה תגיע אליך?

הפורמולה מגיעה בצורה של תמצית נוזלית מנודפת (80% גליצרין, 20% אלכוהול), בכמות שאתה תבחר, ומגיעה תוך ימים ספורים לנקודת השירות הקרובה לביתך (שירות BOXIT). תקבל על כך הודעת SMS.

סובל ממחלה כרונית? בטן מציקה, סוכר גבוה, בעיות ריכוז, מערכת חיסון חלשה, חילוף חומרים איטי.

מרגיש עייפות? חש כאב? עצבנות או חרדה?

הרופאים נותנים לך תשובות חלקיות, אם בכלל, ואתה מרגיש שלא יורדים לשורש הבעיה?

**האם ידעת שהלשון משקפת את מצבך הרפואי באופן מדויק?**

אבחנת לשון היא אומנות עתיקה שפותחה לפני אלפי שנים בסין. זוהי למעשה שיטת אבחון אמינה להבנה של דינאמיקת המחלה והמקור שלה.

ברפואה הסינית, לא מדברים על מחלות כפי שהן מוגדרות ברפואה המערבית. כלומר הלשון לא מראה אם יש לך "סכרת", או אם אתה סובל מ"דיכאון". עם זאת, אפשר לטפל בסיבות השונות שגורמות להופעת סימפטומים, ולסייע למנגנוני ההחלמה הטבעיים של הגוף. בכך ניתן להקל כמעט בכל מצב רפואי, וכן לשמר בריאות טובה.

בין אם מדובר במצב קצר טווח, כמו שפעת, או מחלה כרונית המחייבת שימוש אינטנסיבי בתרופות, הכל נראה בלשון של האדם. שילוב של תלונות המטופל, יחד עם צילום הלשון שלו, אומר המון למטפל, ובפענוח שלהם ניתן לתפור למידותיו של המטופל טיפול מדויק בצמחי מרפא.

הטיפול

בסין העתיקה, ברפואה ההודית והיוונית השתמשו במשך אלפי שנים בצמחי מרפא על מנת לרפא מחלות, ולהקל על הרגשתו של החולה בשלל מצבים רפואיים. הידע המצטבר על צמחים וחומרים שניתן לעשות בהם שימוש לצורך ריפוי הוא אדיר (ובישראל מרבית הצמחים זמינים לנו). הלשון היא הדרך הטובה ביותר לקבוע אילו צמחים מתאימים למטופל ולמצב בו הוא נמצא, ומאילו צמחים עדיף להימנע.

אולי לא ידעת על רפואת הצמחים

אין תופעות לוואי או רעילות

בטוח לחלוטין לשימוש בכל גיל

נושא כשרות

מאושר ע"י משרד הבריאות

הייחודיות של אבחנת לשון

יכול להיות שהייתה לך התנסות בנטילה של צמחי מרפא בעבר, או בויטמין כזה או אחר שהבטיחו לך שאם תיטול אותו, מצבך הרפואי ישתפר פלאים. אמנם חומרים טבעיים רבים יכולים להיות מצוינים לאדם, אך אפילו אם הם נחקרו באופן מדעי, הסיכוי שיחוללו שיפור משמעותי במצבו הרפואי של המטופל הספציפי הוא דיי נמוך, והסיבה היא בד"כ: חוסר בהתאמה אישית. הטיפול היעיל ביותר, בעל סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר, הוא טיפול אישי.

- לגילה נטילה של קפסולות כורכום עזרה מאוד לכאבי ברכיים, לבעלה הכורכום לא סייע כלל.

- ליוסי צריכה של אבקת ספירולינה הגבירה מאוד את האנרגיה, לדויד היא גרמה לכאבי ראש.

- מירית שתתה חליטת סרפד וזה עזר לה לדלקת בשתן, לנטע עלי סרפד עשו לא טוב בבטן.

מה היתרונות בשיטת טיפול זו?

טיפול זמין ויעיל- בלי לצאת מהבית. נטילה עצמאית של הפורמולה הצמחית על בסיס יומיומי.

חיסכון בזמן- רבים נמנעים מלהגיע למטפל לצורך טיפולים מותאמים אישית, מפאת חוסר פניות או קושי לקבוע זמן שמתאים לשני הצדדים.

לא יוצר התמכרות- ההמלצה היא ליטול פורמולת צמחי מרפא בין 3 חודשים לחצי שנה. אין זה אומר שתצטרך ליטול צמחים כל החיים. לרוב, השאיפה היא להביא את אברי הגוף לאיזון עצמאי. לאחר הפסקת הנטילה, הסימפטומים לא יחזרו בעוצמה גבוהה יותר.

טיפול חסכוני- משלמים רק על הצמחים. בלי פגישות ייעוץ יקרות, או ביקורים שבועיים אצל המטפל. לא עוד רכישה של מוצרי מדף שונים בעלויות של אלפי שקלים. הפתרון לכל הבעיות בבקבוק אחד בלבד.

לצמחי המרפא, כשהם מותאמים לכם בצורה מדויקת, יש אפקט חיובי מצטבר על כל מערכות הגוף, וככל שתיטלו יותר זמן מהם, ובאופן רציף, תשיגו בריאות טובה יותר, ותוכלו להגיע לאיזון.

דמיינו עצמכם, מרגישים חיוניים, ערניים ורגועים. לא מדובר בשיקוי קסם, או תוסף טרנדי כזה או אחר. זוהי כוחה של רפואת הצמחים, כאשר משתמשים בה בצורה מקצועית. מגיע לכם להיות מטופלים בצורה מקצוענית ואישית.

איך זה עובד?

כל שצריך לעשות, הוא לתת לי רקע לגבי מצבך הרפואי, במה אתה מבקש לטפל, ולשלוח תמונת לשון ע"פ ההנחיות. 

במצבים מורכבים מאוד, או כשיש בעיות רבות במערכות שונות בגוף, כדאי לשקול לקיים פגישת ייעוץ טרם כתיבת הפורמולה האישית.

תוכלו להתייעץ איתי על כך. 

הנחיות לצילום הלשון

- אין צורך לצלם את כל הפנים. רק אזור חלל הפה והשפתיים

- יש לצלם את הלשון בתאורה טבעית (אור יום), וללא שטחים מוצלים.

- אין לצחצח את הלשון טרם הצילום.

- הקפד שהלשון תהיה רפויה, ולא מתוחה בחוזקה, אך שניתן יהיה לראות את בסיס הלשון.

- הקפד לא לאכול שעתיים לפני הצילום, ולא לשתות קפה או תה. רק מים/סודה.

- עדיף לשלוח סרטון קצר שלך מוציא את הלשון באיטיות, או מספר תמונות.

 

את התמונה/סרטון שלח לי לוואצאפ 0542290055.  לחץ על הכפתור --->

 

כעת, אני אפענח את הלשון, וארשום עבורך מרשם צמחי מותאם אישית, שעל פיו ייצרו עבורך פורמולה בבית מרקחת מורשה.

כמה זה עולה? ואיך משלמים?

150 מ"ל (מספיק לחודש)- 260 ₪

250 מ"ל (מספיק לחודש וחצי)- 320 ₪

500 מ"ל (מספיק ל-3 חודשים)- 510 ₪

אשלח לך לינק מאובטח לתשלום באשראי (אפשר לשלם גם באפליקציית תשלומים או העברה בנקאית).

איך הפורמולה תגיע אליך?

צמחים.jpg

הפורמולה היא תמצית נוזלית אלכוהולית (55% מים, 45% אלכוהול), ומגיעה תוך ימים ספורים לנקודת השירות הקרובה לביתך (שירות BOXIT). תקבל על כך הודעת SMS. כמות האלכוהול הנצרכת בנטילה היא זעומה, אך אם בכל זאת מעדיפים להמנע מאלכוהול, ניתן לייצר פורמולה על בסיס גליצרין צמחי.

אופן השימוש בתמצית המרפא

השימוש בתמצית הוא פשוט וקל. יש ליטול על קיבה ריקה (חצי שעה לפני האוכל או שעה וחצי אחרי ארוחה) 3 מ"ל, פעמיים ביום. ניתן לערבב עם מים/מיץ. הבקבוק מגיע עם כוסית מדידה ומזרק לנוחותך.

הרגשתך השתפרה עקב נטילת צמחי המרפא?

מצוין! צור איתי קשר ישיר לחידוש המרשם.

מטופלים מספרים :)

"שנים שאני מנסה דברים טבעיים להקל על הפיברומיאלגיה. כאבי השרירים והמפרקים לא עזבו אותי, המצב רוח הרע, חוסר השינה, הזיכרון הירוד. התחלתי ליטול צמחים לפי הרכב מיוחד שעשה לי סער, ותוך פחות משבועיים התחלתי להרגיש טוב יותר. אני כבר יותר משנה מטופלת, ומרגישה היום יותר טוב מזה שנים. בחלק מהדברים כמו למשל הבטן, אני מרגישה יותר טוב ממה שהרגשתי בגיל 20!" (דנה, רעננה)

 

"היה לי סיפור בלתי פוסק עם כאבי ראש ומיגרנות, סחרחורות וגם חשד לל"ד גבוה, ידעתי שאני רוצה רק טבעי, ומההתחלה סער הסביר לי שלא כדאי ללכת להוציא המון כסף בבית טבע, ולי זה נראה הגיוני שעדיף להתאים משהו שיהיה ייחודי למצב שלי. הוא הסביר לי בסבלנות שחומרים טבעיים גם יכולים לעשות נזק אם הם לא מתאימים, ובאמת הפורמולה שלו קודם כל לא החמירה לי את המצב שזה כבר מצויין. ולאט לאט גם מתחילה לעזור" (שמרית, כפר נחום)

 

"לא יודעת איך הוא עושה את זה, אבל בלשון כנראה אפשר לראות כ"כ הרבה דברים הקשורים למצב הרפואי של הבנאדם, כי באמת עם היד על הלב מרגישים דיי מהר את השינוי . אחרי הטיפולים שעברתי לא יכולתי להתמודד עם התשישות והעייפות, ברמה של חוסר מוטיבציה שלא מאפשר לקום מהספה או לטגן חביתה. הצמחים ממש הרימו אותי, ותאמינו לי שניסיתי המון דברים שקנו לי מהמשפחה, המלצות מחברים וממטפלים.. אין סוף מוצרים שעלו לי המון כסף ולא עזרו בכלום" (יונית, ת"א)

 

"תודה לסער על התמיסות קסם שלו, ככה אנחנו קוראים להן בבית. הילדים שלי אשכרה רבים עליהם, כל פעם שיש איזה משהו קטן, וירוס בטן , שפעת או משהו בעור, מיד מרימה טלפון לסער ותוך יומיים הפורמולה מחכה לי בסופר פארם. בסופו של דבר זה יוצא הרבה יותר זול מללכת לבית טבע ויותר מהיר מלקנות משהו באינטרנט. והכי חשוב שזה ממש עובד ויש גם למי לפנות" (חלי, פרדס חנה)

 

"השירות והמענה של סער, הם מבחינתי מה שעושה את ההבדל, לדעת שאתה רוכש משהו ויש גם מישהו שעומד מאחוריי זה, ובאמת מתעניין ואכפתי" (לידור, צורן)

 

"כל מי שסובלת מהבטן יודעת טוב מאוד על מה אני מדברת.. התחושה של הנפיחות, שכבר עושה לך דיכאון כי כל מה שבא לך זה מתוק, מפחדת לאכול כי את מתנפחת כמו אישה בהריון. ומה כבר לא ניסיתי, חיידקים למעיים, אנזימי עיכול, תמיסות מזעזעות למיניהן. הלכתי גם למטפלים בלי סוף, ופשוט כלום לא עבד. כמובן שאני חייבת להקפיד על התזונה שלי, אבל השינוי האמיתי התחיל ברגע שנטלתי את הפורמולה בצורה יומיומית ואדוקה (ולא חיפפתי!). הבטן רגועה ושקטה, אפשר "לגנוב" פה ושם גם דברים פחות בריאים ולא לשלם על זה מחיר, היציאות טפו טפו חח בקיצור עולם אחר, ממליצה בחום!" (גניה, אשדוד)

 

לקריאת עדויות נוספות: כנסו לדף הפייסבוק

על המטפל

DSC_0217.JPG

סער שדה - מטפל ברפואה סינית מסורתית, הרבליסט קליני מומחה, ונטורופת מוסמך,

בעל תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה. מטפל מזה 13 שנים בקליניקה פרטית. באמצעות צמחי מרפא,

עזר למאות ואלפי אנשים להחלים ולהרגיש טוב יותר.

בשנים האחרונות עבד גם במכבי טבעי, ועוסק בהכשרת מטפלים במקצועות הרפואה המשלימה,

מרצה בתוכניות העשרה למטפלים באבחנת לשון. עבר הכשרה קלינית מטעם מכון היחידה לרפואה

משלימה "דוידוף" לטיפול בחולים אונקולוגיים. השתלם אצל ד"ר ג'ין ז'או בצ'נגדו, סין, באבחנת

לשון וטיפול בצמחים סיניים.

Herbalist

לפרטים נוספים

טיפול מדויק בצמחי מרפא, באמצעות אבחנת לשון

לשיפור ההרגשה מיד עם הנטילה