הגישה הטיפולי אחרי הטיפול המערבי

מניעת הישנות הסרטן

מבריאי סרטן חרדים מהיום שהמחלה תחזור חלילה. הם משקיעים אנרגיות רבות בחיפוש אחר חומרים טרנדים כאלו ואחרים, שנראים להם מבטיחים. בקליניקה אנחנו עושים סדר, ובהתאם לסוג הסרטן ממנו סבלת, ובהתאם לאדם שאתה, ולמה שנוח ומתאים לך אנו מחליטים את התוספים, הצמחים והתזונה הטובה לך ביותר, כדי למנוע הישנות של המחלה, ולשמר את גופך חזק ובריא.

מניעת הישנות הסרטן

תשישות היא התלונה השכיחה ביותר של חולי סרטן שמטופלים בתרופות כימותרפיות. צמחי מרפא, טיפול בדיקור סיני ורפלקסולוגיה יכולים להשיב את האנרגיה שאבדה, לרומם את החולה נפשית ופיזית, ולתת לו הקלה משמעותית בסימפטום שלצערינו לא פוסח על אף פוגש סרטן שעובר טיפולים. 

השבת איכות החיים

תרופות מסוימות מגרות את דופן רירית הקיבה, דבר היוצר בחילות והקאות קשות. הקאות היא תופעת לוואי מסוכנת לחולה סרטן ויש לטפל בה במהרה. לעיתים נוכל לראות גם שלשול, פיסורה וטחורים. פעמים רבות אלה הדברים ה"קטנים" שיהפכו את חייו של המתמודד עם סרטן לקשים עד בלתי נסבלים. ניתן להקל על כל הבעיות הללו באמצעים טבעיים, מבלי להעמיס על הגוף תרופות כימיות נוספות.

מחלימים? חיזרו לשגרת בריאות

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now