© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©

מגוון הצעות משתלמות

מחירון

בקליניקה שלי אני עובד בשקיפות מלאה מול מטופליי. ועל כן חשוב לי לפרסם את המחירים למטופלים חדשים. אצלי, חולי סרטן פעילים מקבלים הנחה קבועה על כל סוגי הטיפולים. באופן כללי, איני אוהב שתשלום מהווה מכשול לאדם הזקוק לטיפול, אם יש בעיה מהבחינה הזו, אפשר לדבר איתי ונגיע להסדר.

 

בתחילה, נשוחח מספר דקות בטלפון ונקבע פגישת ייעוץ. מטרת פגישה זו היא להכיר אותך, להביט בבדיקות הדם, לתשאל שאלות רפואיות, לקחת אבחנות דופק ולשון, לתאם ציפיות, ולקבוע את המשך הטיפולים. בתום פגישת הייעוץ תצא/י עם הנחיות פרקטיות, צמחי מרפא ותוספי מזון ע"פ הבעיה, תפריט תזונה וסיכום ייעוץ הכולל המלצות להמשך הדרך. 

 

במרוצת השנים גיבשתי מספר סדרות המהוות את האפשרויות הטובות והנוחות ביותר עבורך ע"מ לעלות על דרך המלך, להתרפא ולהרגיש טוב מהר ככל האפשר.

 

מדוע אני ממליץ על סדרות טיפולים?

 

על מנת לראות תוצאות מהירות, גם בבעיות קשות ביותר, נדרש ברוב המקרים להתחיל בטיפול אינטנסיבי יחסית הכולל שינוי תזונתי, נטילת צמחי מרפא, יישום המלצות וכן טכניקות מגע ודיקור של פעם בשבוע- שבועיים לפחות.

זכרו! טיפול "יקר" הוא כזה שמתחילים ולא מסיימים אותו, ולמעשה לא תרם ערך רב למטופל בטווח הארוך. טיפול משתלם הוא כזה שהערך שלו לחיי המטופל לאין שיעור עולה על סכום הכסף שהוא השקיע, וזה למעשה

המוצר שאת/ה מקבל/ת אצלי.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now