סער שדה

אודותיי

המפגש הראשון שלי עם רפואת המזרח היה כאשר אימי הביאה אחרי ביקור בתאילנד מפות של רפלקסולוגיה. הייתי מהופנט מהקשר בין איברי הגוף השונים וביטויים בכפות הרגליים. 

בשנת 2007 סיימתי את לימודי הרפלקסולוגיה שלי, וההתאהבות בטיפול ובמגע עם האנשים סללה את הדרך ללימודי נטורופתיה, רפואה סינית, תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה, והכשרות רבות אחרות.
אחת ההכשרות היותר משמעותיות שהיו לי הייתה התמחות בת חודשיים בסין ברפואה סינית פנימית בצמחי מרפא. בעקבות ובזכות הכשרה זו, אני כיום מטפל בגישה שהיא ייחודית בישראל, באופן עדין ובטוח במיוחד, בשיטת עבודה אבחנתית ומדוייקת, ביעילות ותוצאות מדהימות. 
בנוסף אני מרצה למקצועות הנטורופתיה והרפואה הסינית במכללות השונות ב-5 השנים האחרונות, ואני רואה בזו זכות גדולה להכשיר את הדורות הבאים של מטפלים ומטפלות ברפואה שלמה זו.

 

למה רפואה טבעית

בשנים האחרונות אנו עדים להתרחבותה   של הרפואה המשלימה בחברה הישראלית. אנו רואים כי יותר ויותר אנשים מגלים את עוצמתו של הטבע, מאמינים בכוחו, ומעוניינים לרתום אותו כדי להרגיש טוב יותר.

מחלה היא הדרך של הגוף לתקשר עימנו, ולאותת על כך שמשהו אינו כשורה. כאשר הטיפול הטבעי מותאם אישית, יש בכוחו להציע פתרונות נפלאים ויעילים, מאזן רמות סטרס ומרגיע, ותורם לתחושת חיוניות. המטפל ברפואה סינית מאתר את שורש הבעיה האנרגטי, לפני שהוא מתייחס ל"בעיה" הפיזית שנוצרה בעקבות חוסר האיזון. כך, ניתן להבין ולפענח מחלות רבות, מקומיות או מערכתיות, שאין להן הסבר או מרפא ברפואה הקונבנציונאלית. 

ההתמחויות שלי

התמחות בסרטן- חולים אונקולוגיים הינם חולים מורכבים ביותר. לאחר 10 שנים של טיפול, ואינספור של הכשרות, כולל הכשרה ייעודית בסרטן, החלטתי כי הטיפול בפוגשי הסרטן, שלא בוחל במין, גיל או מעמד, והופך מגיפה של ממש, הוא שליחות עבורי. הטיפול והחיזוק באמצעות תזונה מותאמת אישית, דיקור סיני, צמחי מרפא, שיטות מגע ועוד, מאזן ותומך בגוף הבריא, שומר עליו מנזקי הטיפולים ההכרחיים, מעודד אותו לגייס את כוחותיו הפנימיים ללוחמה ומסייע לאי הישנות של המחלה.

התמחות בבעיות עיכול- ברפואה הסינית, העיכול נחשב לאדמה. הבסיס לבריאותינו ולקיומנו. במרוצת השנים נתקלתי במטופלים רבים שבזבזו אלפי שקלים, זמן ואנרגיה, ואף נפגעו כתוצאה משימוש במוצרי מדף. על מנת להתאים צמחי מרפא ותזונה למטופל הרגיש עיכולית, יש להקדיש זמן לסקור את ההיסטוריה הרפואית שלו, את רגישיותו האישית לחומרים ומזונות, להעריך את האנרגטיקה של גופו, ומה מקור המחלה וכיצד היא מתבטאת. רק אז אפשר להגיע לאבחנה מדויקת וראייה שלמה וכוללנית ולהתאים את הטיפול המדויק והיעיל ביותר.

התמחות בבעיות ילדים- הטיפול בילדים מספק במיוחד היות והם מגיבים בצורה מופלאה לטיפול הטבעי. שינויים פשוטים בתזונה, וצמחי מרפא עדינים יכולים להטיב עם מצבים שעל פניו נראים מסובכים.

 
 

צרו איתי קשר

arrow&v

הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©