DSC_0198.JPG

סער שדה

אודותיי

המפגש הראשון שלי עם רפואת המזרח היה כאשר אימי הביאה אחרי ביקור בתאילנד מפות של רפלקסולוגיה. הייתי מהופנט מהקשר בין איברי הגוף השונים וביטויים בכפות הרגליים. 

בשנת 2007 סיימתי את לימודי הרפלקסולוגיה שלי, וההתאהבות בטיפול ובמגע עם האנשים סללה את הדרך ללימודי נטורופתיה, רפואה סינית, תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה, והכשרות רבות אחרות.
אחת ההכשרות היותר משמעותיות שהיו לי הייתה התמחות בת חודשיים בסין ברפואה סינית פנימית בצמחי מרפא. בעקבות ובזכות הכשרה זו, אני כיום מטפל בגישה שהיא ייחודית בישראל, באופן עדין ובטוח במיוחד, בשיטת עבודה אבחנתית ומדוייקת, ביעילות ותוצאות מדהימות. 
בנוסף אני מרצה למקצועות הנטורופתיה והרפואה הסינית במכללות השונות ב-5 השנים האחרונות, ואני רואה בזו זכות גדולה להכשיר את הדורות הבאים של מטפלים ומטפלות ברפואה שלמה זו.

 
Cosmetic Oils

למה רפואה טבעית

בשנים האחרונות אנו עדים להתרחבותה   של הרפואה המשלימה בחברה הישראלית. אנו רואים כי יותר ויותר אנשים מגלים את עוצמתו של הטבע, מאמינים בכוחו, ומעוניינים לרתום אותו כדי להרגיש טוב יותר.

מחלה היא הדרך של הגוף לתקשר עימנו, ולאותת על כך שמשהו אינו כשורה. כאשר הטיפול הטבעי מותאם אישית, יש בכוחו להציע פתרונות נפלאים ויעילים, מאזן רמות סטרס ומרגיע, ותורם לתחושת חיוניות. המטפל ברפואה סינית מאתר את שורש הבעיה האנרגטי, לפני שהוא מתייחס ל"בעיה" הפיזית שנוצרה בעקבות חוסר האיזון. כך, ניתן להבין ולפענח מחלות רבות, מקומיות או מערכתיות, שאין להן הסבר או מרפא ברפואה הקונבנציונאלית. 

ההתמחויות שלי

התמחות בסרטן- חולים אונקולוגיים הינם חולים מורכבים ביותר. לאחר 10 שנים של טיפול, ואינספור של הכשרות, כולל הכשרה ייעודית בסרטן, החלטתי כי הטיפול בפוגשי הסרטן, שלא בוחל במין, גיל או מעמד, והופך מגיפה של ממש, הוא שליחות עבורי. הטיפול והחיזוק באמצעות תזונה מותאמת אישית, דיקור סיני, צמחי מרפא, שיטות מגע ועוד, מאזן ותומך בגוף הבריא, שומר עליו מנזקי הטיפולים ההכרחיים, מעודד אותו לגייס את כוחותיו הפנימיים ללוחמה ומסייע לאי הישנות של המחלה.

התמחות בבעיות עיכול- ברפואה הסינית, העיכול נחשב לאדמה. הבסיס לבריאותינו ולקיומנו. במרוצת השנים נתקלתי במטופלים רבים שבזבזו אלפי שקלים, זמן ואנרגיה, ואף נפגעו כתוצאה משימוש במוצרי מדף. על מנת להתאים צמחי מרפא ותזונה למטופל הרגיש עיכולית, יש להקדיש זמן לסקור את ההיסטוריה הרפואית שלו, את רגישיותו האישית לחומרים ומזונות, להעריך את האנרגטיקה של גופו, ומה מקור המחלה וכיצד היא מתבטאת. רק אז אפשר להגיע לאבחנה מדויקת וראייה שלמה וכוללנית ולהתאים את הטיפול המדויק והיעיל ביותר.

התמחות בבעיות ילדים- הטיפול בילדים מספק במיוחד היות והם מגיבים בצורה מופלאה לטיפול הטבעי. שינויים פשוטים בתזונה, וצמחי מרפא עדינים יכולים להטיב עם מצבים שעל פניו נראים מסובכים.

Cosmetic Oils
 

תעודות והכשרות

הרבליסט קליני
הרבליסט קליני

טיפול בצמחי מרפא

press to zoom
נטורופתיה
נטורופתיה

ייעוץ תזונתי ותוספי תזונה

press to zoom
New-Doc-2017-07-04_15.jpg
רפלקסולוגיה

שיטה לאיזון אנרגטי דרך כפות הרגליים. אבחון אישיותי

press to zoom
טווינא
טווינא

טיפול לכאבי שרירים ומפרקים

press to zoom
רפואה סינית
רפואה סינית

דיקור סיני, אורח חיים בריא

press to zoom
New-Doc-2017-07-04_6.jpg
פרחי באך

תמציות טיפול במצבים רגשיים

press to zoom
New-Doc-2017-07-04_4.jpg
רייקי

שיטה לאיזון אנרגטי

press to zoom
New-Doc-2017-07-04_5.jpg
ארומתרפיה

אומנות הריחות והשמנים הארומטיים

press to zoom
New-Doc-2017-07-04_3.jpg
עיסוי שוודי

טיפול עמוק ברקמות לשחרור מתחים

press to zoom
New Doc 2017-07-04_8.jpg
ד"ר טאן לטיפול בכאב

שיטה ייחודית בדיקור סיני

press to zoom
New Doc 2017-07-04_7.jpg
הכשרה באונקולוגיה סינית מטעם בי"ח בל

הכשרה שמטרתה היכרות עם פוגש הסרטן בראייה סינית

press to zoom
New Doc 2017-07-04_2.jpg
קורס ייעוץ נומרולוגי

ייעוץ ע"פ שם ותאריך הלידה בנושאים של זוגיות, מיקום ועיסוק

press to zoom