טיפול טבעי בסרטן הושט

בעזרת רפואה סינית ונטורופתיה

זוהי מחלה שכיחה יותר במזרח הרחוק מאשר במערב, אך לאחרונה רואים אותה יותר בקרב צעירים במערב. הפרוגנוזה של המחלה, והפגיעה באיכות החיים הבאה בעקבותיה, נקבעת רבות ע"י מיקום המחלה בושט עצמו.  

כיצד מאבחנים סרטן ושט?

בתצוגת הסימפטומים נראה הפרעות בליעה למוצקים שהולכת ומחמירה. זהו תהליך חוסם המחייב אנדוסקופיה. תסמינים של דיספפסיה שכיחים מאוד (נפיחות בטנית, תחשות אי נוחות בבטן, כאב וצריבה)

איך מטפלים בסרטן ושט?

במחלה מוגבלת יהיה ניתוח כריתה של הושט. "משיכה" של הקיבה מעלה תפצה על חסרונו. על מנת לא לכרות חלק גדול מהושט נותנים כימותרפיה לצמצום הגידול טרם הניתוח (טיפול ניאו-אג'ובנטי).

טיפול טבעי לאחר ניתוח

לאחר הניתוח, מופיעות תופעות לוואי מוכרות וצפויות. בכוחה של תזונה מוקפדת, צמחי מרפא ודיקור לצמצם את תופעות הלוואי האלה בצורה משמעותית.

טיפול טבעי בזמן כימותרפיה

הכימותרפיה העיקרית היא ציספלאטין+אפירוביצין+קנולוקסלודה+5FU. (פרוטוקול SEF). לכל אחת מהתרופות הללו תופעות לוואי המתבטאות בכל איברי הגוף. בכוחה של הרפואה הטבעית להציע פתרונות לתופעות אילו.

אובחנת עם סרטן ושט?

צרו איתי קשר

arrow&v

הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©