שאלות נפוצות ותשובות

כל מה שעליכם לדעת

הטיפול בקליניקה

איך ניתן לשלם?


התשלום מתבצע במזומן, בהמחאה או בכרטיס אשראי. בכדי להנות מהמחירים הנוחים של הסדרות עליך לשלם מראש, אפשר גם בתשלומים.
כמה טיפולים אני צריך?


מרבית המטופלים חשים בשינוי כבר בטיפולים הראשונים. ישנם מקרים עמוקים וכרוניים יותר, בהם יש צורך להגיע ל-10 טיפולים ויותר כדי לראות תוצאות משביעות רצון. הטיפול באמצעות סדרה הוא עדיף מבחינת המטופל לאין שיעור, לא רק בגלל ההנחה, אלא בעיקר בגלל המחויבות שהוא יוצר , והכוונה האמיתית להתחיל לטפל בעצמו.
יש לך ביטוח בריאות פרטי?


אם יש לך ביטוח בריאות פרטי תוכל לקבל החזר כספי נאה מחברת הביטוח כנגד הצגת קבלות על טיפולים. גם אם אין לך, תוכל בקלות להוסיף סעיף של רפואה משלימה בעלות של כמה עשרות שקלים בודדים בחודש, ובכך לקבל החזר של 50-80% על הטיפולים שאתה עובר אצלי. אשמח להפנות אותך לסוכני ביטוח רלבנטיים שיעניקו לך שירות מעולה בנושא.
איך יראה המפגש הראשון?


לטיפול ייעוץ, מומלץ להגיע עם בדיקות רלבנטיות, כולל בדיקות דם מהשנה האחרונה. בנוסף, יש להקפיד לא לשתות קפה כשעתיים לפני הייעוץ, היות והדבר משבש את הדיוק באבחנת הלשון. אם הגעת לטיפול מגע, הקפד להגיע עם בגדים נוחים.
האם אני מגיע לבית הלקוח?


אני מאמין כי הטיפול בסביבה המקצועית והניטרלית של המטפל הוא הטיפול הטוב ביותר. עם זאת, אני מודע היטב לכך שמסיבות בריאותיות, לחלק מהמטופלים קשה לעזוב את ביתם. במקרים כאלה, ובכל המקרים האונקולוגיים אני מגיע עד בית המטופל לייעוץ בלבד, בתוספת 100 ש"ח לתעריף המופיע במחירון.
באילו בעיות נוספות ניתן לטפל?


ההכשרות הקליניות אותם עברתי הן אונקולוגיה סינית, מחלות דרכי העיכול, ומחלות ילדים. אני מטפל באמצעות דיקור, תזונה, תוספי מזון וצמחי מרפא. בפועל, באמתחתי ניסיון קליני של 13 שנים, בטיפול בבעיות נשים, מחלות אוטואימוניות, מחלות נשימה, עור ועוד. בנוסף, אני מבטיח לציין, כבר בשיחת הטלפון, אם מעולם לא טיפלתי בבעיה הרפואית המטרידה אותך.

לא מצאת תשובה לשאלה שלך?

צרו איתי קשר

arrow&v

הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©