© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©

מגוון הטיפולים

הדרך לריפוי שלם

צמחי מרפא

להחזיר את הכוח לטבע

צמחי מרפא הן התרופות המותאמות והטובות ביותר לגוף האדם. העבודה עם צמחי מרפא היא לא פחות מאומנות, אותה לומדים ומתרגלים לאורך כל הקריירה המקצועית המשתנה. צמחי מרפא עובדים במנגנונים מופלאים ורבים מספור, רק חלקם ידועים למדע המודרני, אך הינם בטוחים לשימוש בכל גיל, ומאחוריהם עומדות עתודות ידע מסורתי עצום.

דיקור סיני

עדינות היא עוצמה

ההבנה שגופינו הוא אנרגטי לא פחות מאשר פיזי, היא העומדת בבסיס הטכניקה עתיקת היומין של החדרת מחטים דקיקות לעור, ובכך להשפיע על האנרגיה הפנימית - הצ'י. על פי התפיסה הסינית, מחלה, בנוסף לביטויה בגוף החי, היא תוצר של זרימה אנרגטית לא תקינה. הדיקור מאזן את האנרגטיקה של הגוף ובכך תורם לבריאות טובה יותר, והרגשה של חוזק.

תזונה טבעית

יהיו מזונתיך תרופותיך

התזונה היא הבסיס לבריאותינו. השאלה מה לאכול, כמה ומתי העסיקה את האנושות בעשרות השנים האחרונות עד מאוד. השילוב של ידע מערבי מודרני, וחוכמה מסורתית עתיקה הוא הדרך המושלמת ליצור מודל מותאם אישית לאדם, בהתאם לאופיו, לטמפרמנט שלו, למחלה שאותה הוא מציג ולחומרים אחרים אותם הוא נוטל בקביעות.

פרחי באך

נפש בריאה

התאמת תמציות טיפוס אנרגטיותת באמצעות שיחה וראיון, וקלפי מודעות. התמצית אותה המטופל מקבל תעזור לו להיפטר מדפוסים ישנים ותוקעים, להתגבר על פחד וחרדה, להתחבר לעצמו וקול הפנימי שלו, להתגבר על התמכרויות ולצאת אט אט מתחושות ייאוש ודיכאון.

טווינא

מגע מרפא

טיפול אנרגטי ועוצמתי על גבי שרירים ומפרקים, ולחיצות על מסלולים אנרגטיים בהתבסס על הרפואה הסינית. הטווינא נחשבת לפיזיותרפיה הסינית, והיא מהווה טיפול יעיל במיוחד לכל מי שמחפש להרגיש שוב נוח בתוך הגוף שלו. מנעד העוצמות של טיפול זה הוא רחב והוא יכול להיות טיפול עדין במיוחד כמו גם חזק ואינטנסיבי.

רפלקסולוגיה

כף הרגל כראי לנשמה

ההנחה שכל איבר בגופינו מתבטא אנרגטית בכפות הרגליים, מקנה כלי רב עוצמה לטיפול בבעיות רפואיות רבות, והקלה משמעותית בתסמינים של כאב וחוזר איזון רגשי וגופני. הטיפול הינו נעים במיוחד, משחרר ומרגיע, בטוח ביותר לכל הגילאים.

יש לך שאלות נוספות?

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now