טיפול טבעי בסרטן הלבלב

בעזרת רפואה סינית ונטורופתיה

זוהי מחלה לא פשוטה שהטיפול העיקרי בה הוא ניתוח במידה וזה מתאפשר. הלבלב הוא בעל תיפקודים רבים הן במערכת העיכול והם במערכתה הדם, ומכאן שתופעות הלוואי של המחלה הן רחבות ומגוונות במערכות הגוף השונות. 

סוגי סרטן לבלב

אדנוקרצינומה- ממקור אפיתליאלי.

Pnet-Pancriatic nero andocrine tumor

שני הסוגים תוקפים בלבלב אך מהווים 2 מחלות שונות. זו הסיבה שביופסיה כה חשובה במחלה זו.

איך מטפלים בסרטן לבלב?

במידה והניתוח אפשרי, הן מבחינת הגידול עצמו והן מבחינת חוזקו של האדם- יעשו ניתוח. גידולי הPnet שולחים גרורות שדפנותיהן עטופות בקולטנים הורמונליים- מגיבים להורמונים. אם יש קולטנים לחומר הנקרא סומטוסטטין נוכל לטפל בטיפול ביולוגי הנועל את הקולטן ומשתק את התא. באדנוקרצינומה הטיפול יכלול כימותרפיה בדרגות רעילות שונות.

סרטן לבלב טיפול טבעי

הלבלב כאמור מהווה בלוטה חשובה הן לתפקוד אנדוקריני הורמונלי תקין - ניהול משק הסוכר בדם. והן תפקוד אקסוקריני עיכולי- עזרה בעיכול שומנים. בנוסף נראה קרישיות יתר אצל חולי סרטן לבלב, דבר מסוכן העלול להוביל לפקקת ורידית ותסחיף ריאתי. יש המון מה לעשות בשביל חולים אילו ברפואה משלימה. בדיקור, צמחי מרפא ותזונה מתאימה.

טיפול טבעי בזמן כימותרפיה

הכימותרפיה המקובלת היא Gemzar. הניתנת לחצי שנה בד"כ. כימותרפיה ניתנת כדי לצמצם את הגידול ולהפכו לנתיח. ישנם פרוטוקולים חזקים מאוד כמו Folforinox הכולל תצרף של מספר תרופות כימותרפיות עוצמתיות ברעילות גבוהה. על מנת להעלות את סיכויי ההשרדות של חולים אילו, חשוב לשלב טיפולים ברפואה משלימה המחזקים את הגוף הבריא. 

אובחנת עם סרטן הלבלב?

צרו איתי קשר

arrow&v

הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©