טיפול טבעי בסרטן כבד 

בעזרת רפואה סינית ונטורופתיה

HCC- Hepato Cell Carainoma או הפטומה. זהו סרטן לא קל, היות ואיבר הכבד אחראי על תיפקודים רבים בגופינו, אך בהחלט בר ריפוי. מחלות בדרכי המרה והלבלב, הן מחלות בעלות סימפטומים רבים, וניתוח להוצאת הגידול, במידה וזה אפשרי, הוא הטיפול המועדף. ריבוי הסימפטומים מביא לפגיעה קשה באיכות החיים של המטופל, ולשיטות התזונה המתאימה, צמחי המרפא והתמיכה הנפשית ישנה חשיבות רבה.

גורמי סיכון לסרטן הכבד 

גורם הסיכון המשמעותי ביותר הוא שתיית אלכוהול. נגיפי כבד כמו הפטיטיס, HBV, עלולים גם הם להגביר את הסיכון לחלות במחלה. 

איך מטפלים בסרטן כבד?

אם הסרטן הוא מקומי הטיפול הוא ניתוח כירורגי. לאיבר הכבד ישנה יכולת מופלאה לשיקום עצמי של עד 70% מנפחו, ועל כן ניתן להוציא חלקים גדולים ממנו. במידה והתגלה יותר מממצא אחד ברקמת הכבד, ישנו חשד לגרורות. כאשר הגידול הוא סולידי ניתן לחשוב על השתלת כבד מתוך כוונה לריפוי מלא.

סרטן כבד טיפול טבעי

ע"פ הרפואה הסינית הכבד הוא איבר המסנן רעלים, נפשיים ופיזיים כאחד. רגשות תקועים כמכו כעס, טינה, תסכול עלולים להוציאו מאיזון, כמו כן גם צריכת רעלים מקשה על תיפקודו התקין, עלולה ליצור שחמת (צירוזיס) המהווה גורם סיכון משמעותי להתפתחות מחלה ממארת. ברפואה הטבעיתצ אנו מנצלים את יכולתו המופלאה של הכבד לשיקום, ומעודדים יכולת זו ע"י צמחי מרפא הפטורסטורטיביים (משחזרי רקמת כבד), והפטופרוטקטיביים (מגיני רקמת כבד) כדי להאיץ תהליכי ריפוי.

טיפול טבעי לאחר ניתוח

לאחר הניתוח של הוצאת חלק מרקמת הכבד יש סיכוי גדול לתחושת כאב ואי נוחות, ושלל סימפטומים אחרים. הדיקור הסיני המקומי והדיסטלי עשוי להקל על כאבים אלה מאוד ולהחיש את הריפוי. 

טיפול טבעי בזמן טיפול ביולוגי בסרטן הכבד

תרופה ביולוגית מקובלת היא נקסוור, הגורמת לשלשול חריף. צמחי מרפא ודיקור, תזונה עוצרת ובריאה יסייעו למנוע את תופעות הלוואי, וללא פגיעה ביעילות התרופה. 

אובחנת עם סרטן כבד?

צרו איתי קשר

arrow&v

הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©