• סער שדה

לידה טבעית בסיוע צמחי מרפא

עודכן ב: 18 אוג 2020


פלא הבריאה מביא איתו התרגשות רבה להורים הצעירים, ועל כל אישה הנושאת את התינוק לעבור חוויות גופניות ונפשיות מיוחדות, חלקן לא פשוטות, בדרכה להיות אמא.

"בצער תלדי בנים"...


ברשימת עשרת הכאבים החזקים מדורג כאב הלידה ככאב החזק ביותר שיכול לחוות האדם, וחי על מנת לספר על כך. אך בכל זאת אנו רואים שישנו הבדל ניכר בין נשים מערביות לנשים בעולם הקדום ובעולם השלישי, בהתייחסות לכאב, ובכלל להריון והלידה. הפתיע אותי במיוחד סרטון שהגיע לידי בו מצולמות קבוצה של נשים אפריקניות שעודרות את השדה, אחת מהן נראית בהריון מתקדם. באמצע העבודה התחילה האחרונה לצרוח מכאב, 2 נשים עצרו את עבודתן ורצו אליה, אוחזות בה ולוקחות אותה הצידה. ההריונית עברה מעמידה לכריעה בעוד שחברותיה תומכות בה בתהליך הלידה. לאחר פחות משעה נראה תינוק עטוף בדים בלויים יונק משדיה של אימו, תוך שהיא עודרת את השדה, פניה עדיין מזיעות ומעט חיוורות.

בעוד שבעולם המערבי מקפידים על ויטמינים שצריך לקחת לפני ההריון, במהלכו ואחריו, בדיקות מעבדה ואולטראסאונד, בדיקות גנטיות, סקירות, ספרים, פורומים, קורסים אין ספור לתזונה נכונה, נשימה נכונה, והורות נכונה.. במקומות רבים במזרח הרחוק ובאפריקה תהליך ההורות והלידה מבוסס כולו על אינסטינקטים.

בין אם אתן נשים המתעניינות בלידה במים, עם דולפינים או עם דולה, בטבע או בבית, ללא תרופות, חוקנים ומשככי כאבים, הרחק מאורות הניאון. ובין אם אתן נשים שבוחרות ללדת בבית החולים, ניתן לסייע לכן לעבור את חווית ההריון והלידה בצורה טבעית ונכונה יותר, בשילוב צמחי מרפא בטוחים לשימוש.

במה צמחי מרפא יכולים לסייע לנו?

אי פריון- קשיים בכניסה להריון. טיפול בגבר ו/ או באישה בהתאם לצורך.

הפלות חוזרות- לשם שמירה על העובר וחיזוק השתרשות ההריון

תהליך ההריון- חולשה, כאבים, מצב רוח ירוד, בעיות שינה, בחילות הריון

היפוך עובר- מניעת לידת עכוז/ קיסרי.

זירוז לידה- בשבועות מתקדמים, כאשר העובר כבר "מבושל" אך עדיין מסרב לצאת.

תהליך הלידה- פתיחה מהירה, לידה זריזה וחלקה, כיווץ הרחם בצורה חזקה ויעילה, הפחתת כאבים, הרגעת הנפש.

לאחר ההריון- דיכאון אחרי לידה, חוסר דם סחרחורות ואנמיה, יציאה חלקית של השלייה, כאבים שלאחר לידה, קושי לחזור למשקל תקין, עייפות.

הנקה- יצירה ועידוד של חלב אם והעשרתו. צמחים כתחליף בטוח לתרופות חזקות בעת מחלת האם המניקה.

וקיים גם טיפול צמחי לאבות ההיסטריים...

נעמה מספרת: "כשהגעתי לחודש רביעי התחלתי להפנים את העובדה שמשפחתנו עומדת להתרחב, ונתקפתי בחששות הרגילות של הריון ראשון. החלטתי שבנוסף לליווי הרגיל של הרופא, אני נעזרת גם בצמחי מרפא, אותם בן זוגי ואני הכרנו זה מכבר. בשלב זה נפרדתי מסיפורי הזוועות על הריון (כמה שזה כבד , לא נוח , משמינים..) ולידה (צרחות, ניתוח, כאב בלתי נסבל..) החלטתי להתחבר לאישה שבי ולתת לגוף שלי לעשות את מה שהוא נברא עבורו. חוויית ההריון תוך נטילת הצמחים הייתה מיוחדת במינה, וההריון עבר בקלות יחסית ובתחושת חיוניות גבוהה. כשהגיע הרגע, זה קרה בשעת בוקר בירידת מים וללא שום ציר. הגעתי ללניאדו למרכז הטבעי עם פתיחה של חצי ציפורן ... התחלתי לשתות את הפורמולה ללידה ותוך 4 שעות וצירים מתגברים, הגעתי לפתיחה של 8.5. נתתי לגוף שליטה מלאה, ובכל פעם שכאב או הלחיץ נטלתי עוד מנה מהתמיסה. לאחר שעה וחצי, הבן הבכור שלי היה בחוץ: ללא קרעים, ללא תפרים, ועם אושר שלא יתואר! בסיום הלידה הגוף שלי היה מותש אך חזרתי לעצמי דיי במהירות, כבר באותו היום התקלחתי לבד ותפקדתי. כיום אני בהריון שני, ושוב אני נפעמת מיכולות הטבע שיצר ומקיים אותנו, ומצמחי המרפא הנהדרים שהוא העמיד לרשותנו."

"קודם המילה, אח"כ הצמח, ולבסוף הסכין"

מהם אותם צמחי מרפא? צמחי מרפא הם "תרופות" מותאמות בצורה מושלמת לגוף האדם, והם קו הטיפול הראשוני לכל מחלה/ מצב. צמחי המרפא עובדים בעשרות מנגנונים ביוכימיים שחלקם עדיין לא מובנים למדע. הידע עליהם מסורתי בעיקר, מועבר מדור לדור ומקורו ברפואה האירוודיית, הסינית, האינדיאנית , היוונית, המצרית ורפואת הרמב"ם. כיום מחקרים בעלי תוצאות בלתי ניתנות לוויכוח מוכיחים שאותם דורות שכתבו ותיעדו את פעילותם של צמחי מרפא ושזרו אותם בטיפול הרפואי משחר האנושות, פעלו בחכמה. הצמחים עוזרים לגוף ולנפש להסתגל לכל שינוי ומצב חדש, ובשימוש נכון הם נטולי רעילות ותופעות לוואי, לא ממכרים ולא מנוונים את המנגנונים הטבעיים המולדים של האדם, וכך למעשה מחזקים את יכולת הריפוי העצמית של הגוף. רבים מתבלבלים בין צמחי מרפא לצמחי תבלין. בעוד שחלק מצמחי התבלין משמשים כצמחי מרפא בעלי פעילות רפואית עדינה, המטרייה מדיקה הצמחית (מבחר הצמחים בשימוש רפואי) רבה ומורכבת לאין שיעור, ומיצוי הפוטנציאל הטמון בכוחה יכול לבוא לידי ביטוי רק בפורמולציה (שילובים) אישית בהתאם למצב ולאדם.

לייעוץ ללא התחייבות:

054-2290055


32 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול