מניעת הישנות הסרטן

הגישה הטיפולית אחרי הטיפול המערבי

מבריאי סרטן חרדים מהיום שהמחלה תחזור חלילה. הם משקיעים אנרגיות רבות בחיפוש אחר חומרים טרנדים כאלו ואחרים, שנראים להם מבטיחים. בקליניקה אנחנו עושים סדר, ובהתאם לסוג הסרטן ממנו סבלת, ובהתאם לאדם שאתה, ולמה שנוח ומתאים לך אנו מחליטים את התוספים, הצמחים והתזונה הטובה לך ביותר, כדי למנוע הישנות של המחלה, ולשמר את גופך חזק ובריא.

מניעת הישנות הסרטן

הטיפולים בחלקם משאירים את הגוף חלש וחשוף, מחלישים את מערכת החיסון, שחשובה במיוחד במניעת חזרת הסרטן. ישנן תרופות הפוגעות פגיעה משמעותית וארוכת טווח באיברים חיוניים, ולכן עיקר הטיפול הטבעי שלאחר ההחלמה יתמקד בשיקום מערכות הגוף. צמחי מרפא, טיפול בדיקור סיני ורפלקסולוגיה יכולים להגן להשיב את האנרגיה שאבדה, לרומם את החולה נפשית ופיזית, ולתת לו הקלה משמעותית.

השבת איכות החיים

הבריאות שלנו קובעת את איכות החיים שלנו. לא משנה כמה כסף יש לך, או איזה מעמד, בלי בריאות טובה אין כלום. מחלה אונקולוגית משפיעה מאוד על המשך איכות החיים, וניתן לעבור אותה יותר בקלות תוך שימוש באמצעים טבעיים, התומכים ברקמות הבריאות של הגוף. הטיפול המתמקד בחזרה של החיים למסלולם, חייב להיות אישי. יש להסתכל על המטופל בכללותו, להבין את המחלה שלו ואת השפעת התרופות על גופו, ומתוך כך לצאת להמלצות וטיפול. 

מחלימים? חיזרו לשגרת בריאות

צרו איתי קשר

arrow&v

© כל המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ- או תחליף לייעוץ- רפואי או המלצה לטיפול רפואי כלשהו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק תוכן ללא רשות מבעל האתר ©